Az Árpádosok nyerték a Mikulás Kupát

2022. december 7-én rendezték meg a Mikulás-kupát: hagyományosan az Árpád Gimnázium és a Bárdos László Gimnázium közötti labdarúgó összecsapást Tatabányán.

Nagy érdeklődés övezte az eseményt, hiszen a koronavírus-járvány miatt az elmúlt két évben nem lehetett megrendezni – olvasható Tatabánya közösségi oldalán. A multifunkcionális sportcsarnokban 3000 néző figyelte a mérkőzések alakulását, amely végül a 9-12. osztályos fiúk meccse alapján dőlt el.

A mikulás köszöntőjét követően a sorozatot a lányok kezdték. Az ő mérkőzésüket egy góllal a Bárdos csapata húzta be. Ezt követően a 8. osztályos fiúk küzdelmét az Árpád nyerte, így a végső győzelem a „nagyfiúk” mérkőzésén múlt, ahol végül a kék-fehérek győztek, 1:0 eredménnyel!

Ezzel a 33. Mikulás-kupa gazdája az idei évben – 8 év kihagyás után ismét – az Árpád Gimnázium lett!

Forrás és kép: facebook.com/tatabanya.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük