Nagy hanghatással járó feladatokat hajtanak végre a katonák jövő héten a szomódi lőtéren

Az MH Klapka György 1. Páncélosdandár nagy hanghatással járó feladatokat hajt végre az alakulat lőterén (Szomód) jövő keddtől csütörtökig – tudatta a Honvédelmi Minisztérium (HM).

A közleményből kiderült, hogy jövő kedden, szerdán és csütörtökön 8 órától 22 óráig lövészetet tartanak a Leopard 2A4-es harckocsikkal.

A Magyar Honvédség a vonatkozó jogszabályokat betartva törekszik arra, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarja az állampolgárok nyugalmát.

A lakosság megértését és türelmét előre is köszönik – olvasható a honvédelmi tárca közleményében.

Forrás: MTI