Meghosszabbította együttműködését az MVM és az OSE Lions

Az oroszlányi OSE Lions és névadó szponzora, az MVM Zrt. közös sajtótájékoztatójára került sor április 2-án. A rendezvény keretében az OSE Lions köszönetet mondott a cégnek az egyesület működéséhez és fejlődéséhez nyújtott támogatásáért.

Czunyiné dr. Bertalan Judit, országgyűlési képviselő, államtitkár elmondta: fontos a csapatnak a stabil, kiszámítható partnerség.

Takács Károly, Oroszlány város polgármestere elmondta: nemcsak egy csapatról van szó, hanem érzésről is.

Lázár Mózes, az MVM OTSZ Zrt. vezérigazgatója arról beszélt, hogy miért támogatják évek óta a csapatot.

Beck Ferenc, az  MVM-OSE Lions elnöke az idei tervekről is beszélt.