Vármegyénk közigazgatásában dolgozók is kitüntetéseket vehettek át

Kitüntetéseket adott át dr. Navracsics Tibor miniszter a Helyi Önkormányzatok Napján a Magyar Tudományos Akadémia épületében.

Helyi Önkormányzatokért-díjat kapott Komárom-Esztergom vármegye érdekében több mint három évtizede végzett kiemelkedő munkája, közösségépítő tevékenysége elismeréseként Popovics György, a vármegyei közgyűlés elnöke.

A miniszter Közigazgatás Szolgálatáért Érdemérmet adományozott az anyakönyvi igazgatás területén végzett kiemelkedő munkája elismeréseként Erdélyiné Kelemen Ágnesnek, a Vármegyei Kormányhivatal Hatósági Főosztálya hatósági szakügyintézőjének, anyakönyvi felügyelőjének. Szintén Közigazgatás Szolgálatáért Érdemérmet adott át a közigazgatás érdekében végzett kiemelkedő munkája elismeréseként dr. Karácsonyi Ottó Endrének, a Vármegyei Kormányhivatal Élelmiszerlánc-biztonsági és Állategészségügyi Főosztálya főosztályvezetőjének, vármegyei főállatorvosnak.

Miniszteri Elismerő Oklevelet vehetett át magas színvonalon végzett szakmai munkája elismeréseként Emődi Ferencné, a Vármegyei Kormányhivatal Oroszlányi Járási Hivatal hivatalvezetője és Tóthné dr. Németh Andrea, a Vármegyei Kormányhivatal Tatai Járási Hivatala Hatósági és Gyámügyi Osztály osztályvezetője.

Dr. Navracsics Tibor Közigazgatás Szolgálatáért Érdemérmet adományozott Langmár Krisztina Beáta Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala anyakönyvvezetőnek.

Kép: fb.com/drbertalan.judit